Obchodní podmínky

Obchodní podmínky - Česká Keramika

Způsob objednání

 1. Přímou objednávkou z e-shopu.
 2. E-mailem na adresu ceska.keramika@seznam.cz
 3. Telefonem uvedeným v kontaktních informacích. Na tomto čísle Vám rádi zodpovíme i Vaše dotazy.

Dodací podmínky

Zboží většinou expedujeme do pěti dnů po obdržení objednávky. Dodací lhůta také závisí na způsobu dodání a rychlosti České pošty. Při zaslání na dobírku se jedná přibližně o dva až tři dny.

Po dohodě je možné zboží poslat do druhého dne a to formou Obchodního balíku, kdy je však zvýšené poštovné.

 

Způsob dodání a úhrady

 1. Poštou na dobírku (platí jen pro Českou republiku)
 2. Osobní odběr

 Poštovné 

Česká pošta

Objednávky z České republiky

všechny objednávky zasíláme balíkem do ruky na dobírku

balík do 3 kg...200,-Kč včetně DPH

balík nad 3 kg... domlouvá se individuálně se zákazníkem podle váhy balíku a dle ceníku české pošty

Cena poštovného nefunguje u automatického výpočtu objednávky, bude zákazníkovi upřesněna mailem!        

 


  Balné

Česká Keramika si za balné nic neúčtuje.

 

Reklamační řád

1. Reklamační řád popisuje běžnou obchodní spolupráci mezi kupujícím a obchodem Česká Keramika, Bělohorská 65, 160 00 Praha 6, (dále jen prodávající). Kupující převzetím zboží souhlasí s uvedeným reklamačním řádem. Kupující se stává vlastníkem zboží v okamžiku zaplacení a převzetí zboží.

2. Jako doklad o záruce vystavuje Česká Keramika ke každému zakoupenému zboží nákupní doklad (paragon, obchodníkům dodací list a fakturu).

3. Záruka z případných vad na zboží se vztahuje výhradně na zboží řádně objednané, zaplacené, dodané a převzaté kupujícím dle sjednaných podmínek v rámci objednávky. Záruka se vztahuje výhradně na zboží dodané prodávajícím dle učiněné objednávky kupujícího. Další podmínkou záruky je, aby kupující při uplatnění záruky předložil kopii daňového dokladu prodávajícího na dodané zboží a nesporný doklad o zaplacení zboží. Bez všech těchto kompletních důkazů původu nebude záruka uznána.

4. Záruka se nevztahuje na opotřebení zboží způsobené jeho obvyklým užíváním, na poškození či nadměrné opotřebení zboží. Dále na vady způsobené neodbornou manipulací, nedodržením návodu k používání zboží, porušením obvyklých zásad užívání zboží. Záruka se nevztahuje na zboží, které bylo upravováno zákazníkem nebo poškozen zásahem vyšší moci. U věcí prodávaných za nižší cenu se záruka nevztahuje na vady, které byly označeny a pro které byla nižší cena sjednána.

5. Záruka z případných vad na zboží může být uplatněna výhradně po dobu záruční doby. Záruční doba trvá 24 měsíců (není-li výslovně sjednáno jinak) a počíná dnem zaplacení či převzetí zboží, podle toho, která skutečnost nastane dříve.

6. O druhu vady a postupu při uplatnění vady v záruční době rozhoduje vždy prodávající. Pokud má zboží vadu již při převzetí, je kupující povinen do 3 kalendářních dnů o této skutečnosti vyrozumět písemně nebo e-mailem prodávajícího. V tomto vyrozumění musí být uvedeno jméno a příjmení, bydliště, datum a číslo objednávky, e-mailová adresa a popis vady. K tomuto vyrozumění o vadě se prodávající do 3 kalendářních dnů písemně vyjádří e-mailem na adresu uvedenou ve vyrozumění. V případě, kdy prodávající již takto uzná vadu jako vadu podléhající záruce, navrhne také kupujícímu způsob jejího odstranění.

7. V případě, kdy má zboží v záruční době prokazatelně neodstranitelnou vadu, která zcela znemožňuje užití zboží, má kupující nárok na výměnu zboží za zboží stejné nebo obdobné jakosti, kvality a druhu. V ostatním má kupující nárok na opravu či doplnění.

Vrácení zboží

Na veškeré zboží zakoupené v internetovém obchodě (e-shopu) ČESKÁ KERAMIKA poskytujeme záruku vrácení peněz bez udání důvodu, pokud zákazník zašle zboží zpět na adresu Česká Keramika, Bělohorská 65, 160 00 Praha 6, ve lhůtě 10 kalendářních dnů ode dne doručení zboží. Zboží musí být zasláno pouze jako obyčejný balík. Na zboží zaslané na dobírku nebude brán zřetel. Zboží musí být v bezvadném stavu, nepoškozeno, neporušeno, nepoužito a schopno další distribuce. K vrácenému zboží přiložte kopii paragonu nebo složenky, která bude dokazovat, že vrácené zboží bylo pořízeno skrze e-shop ČESKÁ KERAMIKA (www.ceskakeramika.net), na který se možnost vrácení vztahuje. Nezapomeňte uvést vaše jméno, adresu a telefon. Vráceny budou pouze peníze za objednané zboží, nikoli za poštovné. Při vrácení peněz formou složenky si účtujeme (strhneme z vrácené částky) dle sazebníku České pošty. Při vrácení peněz formou převodu z účtu na účet si účtujeme 7,-Kč. Pokud chcete vrátit peníze na váš účet, číslo vašeho účtu a kód banky přiložte k vrácenému zboží.

Výměna zboží

Chápeme, že vybrat oděv ve virtuálním obchůdku bez možnosti vyzkoušení není jednoduché a kupující může doma po rozbalení zásilky zjistit, že mu výrobek velikostně nesedne. Proto je samozřejmostí, že Česká Keramika vychází svým zákazníkům vstříc a nabízí možnost výměny za jakýkoliv jiný výrobek z naší nabídky! Vrácené zboží na výměnu musí být v bezvadném stavu, nepoškozené, nepoužité a schopno další distribuce - jinak výměna nebude uskutečněna! Vrácené zboží musí pocházet z e-shopu u Česká Keramika a ne od jiných prodejců. Vrácené zboží zašlete na adresu obchodu Česká Keramika doporučenou zásilkou a přiložte 25,-Kč ve známkách nebo v Kč na zpáteční poštovné. Pokud se bude lišit cena mezi vráceným a nově vybraným zbožím, dojde k následujícímu dorovnání:

 1. Když si vyberete výrobek, který bude levnější než zboží vámi vrácené, my vám vrátíme v Kč adekvátní částku. Příklad: Vracíte dívčí triko s kapucí v hodnotě 360,-Kč a místo něho si vyberete dívčí tričko s etno potiskem s krátkým rukávem v hodnotě 260,-Kč. V zásilce s nově vybraným zbožím vám zašleme 100,-Kč.
 2. Když si vyberete výrobek, který bude dražší než zboží vámi vrácené, přiložíte do zásilky adekvátní částku v Kč. Příklad: Vracíte dívčí tričko s etno potiskem v hodnotě 260,-Kč a nově si vyberete dívčí tričko s krátkým rukávem - různé techniky (batikované) v hodnotě 285,-Kč. Takže s vráceným zbožím pošlete ještě 25,-Kč.

Jak při výměně postupovat

 1. Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky - domluvíme se na výměně.
 2. Uskutečněte v našem e-shopu ČESKÁ KERAMIKA novou objednávku na výrobek, který jste si vybrali za výrobek vrácený. Do poznámky napište, že se jedná o domluvenou výměnu. Součet za zboží, poštovné a balné ignorujte.
 3. My pro vás objednaný výrobek uschováme.
 4. Zašlete doporučenou zásilkou výrobek na výměnu na adresu Česká Keramika, Bělohorská 65, 160 00 Praha 6.
  1. Nezapomeňte uvést vaše údaje - jméno, adresa, telefon, e-mail.
  2. Nezapomeňte přiložit 25,-Kč na zpáteční poštovné.
  3. Pokud jste si vybrali za nový výrobek zboží dražší než vrácené, nezapomeňte přiložit adekvátní částku - viz.příklady dorovnání výše.
  4. Nezapomeňte přiložit kopii paragonu nebo složenky, která bude dokazovat, že vrácené zboží bylo pořízeno skrze e-shop u Česká Keramika, na který se výměna zboží vztahuje.
 5. Po obdržení vaší zásilky, která jistě bude v pořádku, vám obratem zašleme doporučenou zásilkou nově vybrané zboží.

Změna ceny

Prodávající si vyhrazuje právo změnit cenu zboží ještě před plněním objednávky pouze se souhlasem kupujícího učiněným písemně či formou elektronické pošty.

Důvěrnost informací

Česká Keramika neposkytuje třetím osobám žádné identifikovatelné údaje zákazníka získané při své činnosti. Údaje získané na základě zákazníkem vyplněné objednávky tj. jméno, adresa, e-mail adresa, demografické údaje, slouží výhradně k vyřízení objednávky samotné. Kontaktní údaje mohou být využity i v případě potřeby kontaktovat zákazníka.

 

 
 

Česká keramika

Obchod s keramikou, módou, dárky a dalšími příjemnými věcmi. U nás pokaždé najdete něco, čím uděláte radost sobě nebo svým blízkým. Těšíme se i na ty z vás, kteří jste unavení a smutní a potřebujete si udělat radost jen pohledem na milé a hezké věci.

Důležité odkazy

Kde nás najdete

Česká keramika
Bělohorská 248/65
Praha 6 Břevnov
169 00

Tel.: 730 132 885
Otevírací doba:
Pondělí - pátek: 9 - 19 hod
Sobota: 9 - 12.30 hod
Adventní víkendy: 9 - 18 hod
mapa
© Česká Keramika - E-shop 2012